Springen Sie zur Hauptnavigation

Springen Sie zum Hauptinhalt

Sie befinden sich hier: XERVON Česká republika > Společnost > O násNebennavigationLogo

BildleisteKaždý den XERVON prokazuje své kompetence – a společně se svými zákazníky se nepřetržitě dále rozvíjí

HauptnavigationHauptinhaltKoordinované služby od jednoho dodavatele

Portfolio služeb naší skupiny podniků zahrnuje různé oblasti úkolů - od základních profesí stavby lešení, izolace, techniky povrchů a stavby potrubí přes kompletní údržbu, shutdown management a služby v oblasti infrastruktury až po udržování staveb. Těžištěm v České republice jsou v současné době naše služby týkající se stavby lešení a  izolace. S ohledem na naši mezinárodní síť vám můžeme v případě potřeby samozřejmě nabídnout také ostatní služby.

V České republice XERVON již úspěšně dokončil několik projektů: na hnědouhelných elektrárnách Ledvice, Kladno, Tušimice a Sokolov a na rafinerii Litvínov.

Rozmanité služby s mnoha výhodami

S naším mimořádně širokým portfoliem produktů můžeme kromě jednotlivých profesí nabídnout propojená řešení, která zákazníkům přinášejí značné výrazné výhody. Na prvním místě přitom stojí minimalizace rozhraní. Garantuje velice přesné řízení a dokonalé sladění všech procesů. Pro naše zákazníky to znamená: vyšší kvalitu, větší efektivitu a výraznou časovou úsporu – přednosti, které jsou nepřekonatelné především u složitých projektů a v případě časově omezených plánů.

Fußzeile und CopyrightXERVON GmbH, org. sl. // A company of the REMONDIS-Group
© 2019 REMONDIS SE & Co. KG