Springen Sie zur Hauptnavigation

Springen Sie zum Hauptinhalt

Sie befinden sich hier: XERVON Česká republika > Společnost > OboryNebennavigationLogo

BildleisteS našimi individuálně sestavenými různými službami dokážeme reagovat i na nejsložitější požadavky našich zákazníků

HauptnavigationHauptinhaltFaktor úspěchu - kompetence v oboru:
Hodnota, která to má v sobě

XERVON znamená maximální orientaci na proces a komplexní přístupy k řešení. Proto těžiště naší činnosti spočívá právě na takových oborech, které kladou zvláštní požadavky: Suverenita při zacházení s velkými projekty, maximální časová efektivita a efektivita v oblasti nákladů a optimální bezpečnostní management. Naše fundované znalosti oboru a specifické zkušenosti z projektů dovolují dosahovat kvalitativně hodnotných výsledků – zcela v zájmu zákazníků.

Jsme znalci oboru a partnery v oblastech

Chemie a Petrochemie

S dlouhodobým úspěchem vkládá XERVON všechny své kompetence právě do chemického a petrochemického průmyslu. Přesvědčujeme tak naše zákazníky při provozu a při údržbě zařízení inteligentními koncepty a nejlepší realizací. Naše klíčové kompetence se přitom spojují v rozsáhlé nabídce služeb, kterou našim zákazníkům nabízíme ve formě časově omezených individuálních projektů nebo jak dlouhodobou rámcovou smlouvu.

Energetika

Téměř žádný obor nepodléhá změnám tolik jako energetické hospodářství. Společnost a politika zde požadují řešení, která vždy nově dosáhnou spojení ekonomiky a ekologie. XERVON přitom pomáhá svým zákazníkům, aby stávající elektrárny provozovali co možná nejefektivněji a bezpečně stavěli nové.

Ocelářství

Jako zkušený poskytovatel služeb XERVON přispívá k vysokému renomé u producentů oceli. Při naší většinou dlouhodobé spolupráci sdílíme vysoké nároky našich zákazníků na kvalitu a plníme jejich přání profesionálními službami.

Stavebnictví a další obory

Každý nový projekt je jiný, než byl ten předcházející. Platí to i pro stavebnictví. Ať už se jedná o novou výstavbu velkých zařízení nebo o sanaci starších nemovitostí: Jako vážený partner mezinárodních stavebních firem XERVON disponuje rozsáhlým spektrem služeb. Naši pestrou paletu průmyslových služeb však nabízíme také v jiných odvětvích, mimo jiné podnikům potravinářského, automobilového a papírenského průmyslu.

Jsme připraveni na nové věci

Rádi využijeme našich mezinárodně získaných odborných znalostí i v jiných oborech a zpracujeme vám osobní nabídku na stavbu lešení- a/nebo izolace, ale ochotně připravíme nabídku i pro některou z našich ostatních profesí!Fußzeile und CopyrightXERVON GmbH, org. sl. // A company of the REMONDIS-Group
© 2019 REMONDIS SE & Co. KG