Fundované odborné znalosti, důsledné dodržování kvality a absolutní spolehlivost jsou vlastnosti, díky kterým je společnost XERVON zkušeným poskytovatelem řešení pro specifické požadavky jednotlivých odvětví

Důsledné nasazení pro speciální odvětví

Společnosti XERVON se od začátku zaměřovaly na určitá klíčová odvětví. Měly pro to dobrý důvod. Díky našim rostoucím kompetencím pro příslušné obory jsme důkladně a intenzivně obeznámeni se specifickými požadavky jednotlivých průmyslových odvětví. Procesy našich zákazníků známe již po celá léta. Můžeme tak nabízet progresívní řešení s přidanou hodnotou, která cíleně zvyšují efektivitu a bezpečnost.

 • Chemie a petrochemie

  • Společnost XERVON je pevně ukotvená jako spolehlivý partner chemického a petrochemického průmyslu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a fundovaným znalostem tohoto odvětví jsme vám k dispozici pro všechny otázky ohledně údržby chemických a petrochemických závodů. Kromě maximální dostupnosti zařízení a zachování základního kapitálu je přitom vždy v popředí bezpečnost pro člověka i životní prostředí.


  Energetika

  • Energetika je zůstane jedním z největších odvětví budoucnosti. Cílem všech účastníků trhu je optimální výroba energie s vyrovnaným poměrem hospodárnosti, spolehlivosti zásobování a šetrnosti k životnímu prostředí. Tato důležitá kritéria podporuje společnost XERVON službami specifickými pro toto odvětví, jako je stavba lešení a průmyslová izolace.


  Další odvětví

  • Společnost XERVON nasbírala své zkušenosti během mnoha let, kdy naplánovala a úspěšně zrealizovala nesčetné projekty. Je jedno, zda se přitom jedná o náročné projekty stavby lešení ve stavebnictví nebo o zalešenění vysoké pece v ocelářském průmyslu – společným jmenovatelem všech odvětví je, že našim zákazníkům nabízíme řešení, jež se od vývoje až po realizaci vyznačují vysokou kompetentností a inovativností.


  Vybaveni pro nové věci

  Rádi využijeme své mezinárodně získané odborné znalosti z jiných odvětví a připravíme vám osobní nabídku na stavbu lešení a/nebo provedení izolace, stejně jako některé z našich dalších Odvětví

XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG