Corporate Compliance

 • Odpovědnost a poctivost jsou základními pilíři naší firemní kultury. Jsme přesvědčeni, že to může fungovat jen za předpokladu, že naše jednání ve všech zemích a obchodních oblastech vychází z právních předpisů a etických a morálních zásad. Základem pro toto jednání jsou naše směrnice Corporate Compliance, které musí dodržovat vedení společnosti i všichni zaměstnanci.

  Pro zajištění našeho etického jednání a postupů, které jsou v souladu se zákonem, jsme vytvořili komplexní Compliance Management System. Těžištěm je přitom náš kodex chování, který je dále upřesněn a konkretizován ve firemních směrnicích. Pro včasné rozpoznání a objasnění případných porušení pravidel využíváme pravidelnou analýzu rizik v oblasti compliance a kromě toho jsme vytvořili také digitální oznamovací systém. Prostřednictvím tohoto oznamovacího systému nabízí tedy společnost REMONDIS Maintenance & Services nejen všem zaměstnancům, ale také obchodním partnerům, dodavatelům a zákazníkům možnost nahlásit porušení zákonů, kodexu chování REMONDIS nebo firemních směrnic, a to se zachováním veškeré důvěrnosti.

  Kromě toho je pro nás velmi důležité dodržování a zajištění standardů týkajících se lidských práv a ochrany životního prostředí. Informace o tom, jak dodržujeme povinnost náležité péče a jaké požadavky klademe na naše dodavatele, naleznete v našem kodexu pro dodavatele Supplier Code of Conduct. Podrobnější informace o našem řízení stížností podle zákona o povinnosti náležité péče v rámci dodavatelského řetězce (LkSG) naleznete v našem procesním řádu.

  Náš kodex chování naleznete zde
  Náš Supplier Code of Conduct naleznete zde

  K oznamovacímu systému se dostanete přes tento odkaz.


XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG