Společnost XERVON vyvinula pro své zaměstnance speciální zaučovací programy, aby dále optimalizovala standardy bezpečnosti

QHSE – Správné řešení s bezpečností a jistotou

Bezpečnost začíná u společnosti XERVON ve vlastní firmě. Aktivně dostáváme našim vysokým nárokům v oblastech kvality, zdraví, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí. Proto jsme sami sobě uložili přísný standard kvality a bezpečnosti, který neustále kontrolujeme a vylepšujeme. Kromě toho poskytujeme našim zákazníkům prostřednictvím řady odborných pracovníků a integrované palety služeb v rámci QHSE hospodárné a bezpečné alternativy pro vlastní management QHSE.

 • QHSE u společnosti XERVON

  • Společnost XERVON udržuje své služby i bezpečnost na vysoké úrovni. Potvrzuje to řada firemních certifikátů a rovněž nejrůznější akreditace a certifikáty našeho obchodního personálu. I v oblasti managementu subdodavatelů používáme přísné standardy QHSE. Společnost XERVON proto spolupracuje výhradně s partnerskými firmami, které jsou certifikované a schválené podle našich interních předpisů.
   více


  QHSE pro zákazníky

  • Pečlivost ve všech otázkách týkajících se QHSE je pevnou součástí naší práce – od plánování projektu až po jeho realizaci. Naši dlouholetou expertízu v této oblasti rádi i přímo předáme dále. S pomocí kompetentních specialistů pomáhá společnost XERVON firmám z různých odvětví s jejich QHSE managementem. Pro zákazníky jsou tyto služby bezpečnou, hospodárnou alternativou nebo smysluplným doplněním práce jejich vlastních odborníků.
   více

XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG