Jako součást skupiny REMONDIS nabízí XERVON svým zákazníkům přístup ke společným kapacitám jedné z největších firem na světě zabývajících se vodohospodářstvím, servisem a recyklací

REMONDIS – přenos know-how pod jednou střechou

REMONDIS, jeden z předních celosvětových poskytovatelů služeb v oblasti recyklace, servisu a vodohospodářství, má pobočky a podíly ve více než 30 státech v Evropě, Africe, Asii a Austrálii.

Stejně jako v případě společnosti XERVON působí i mnoho mezinárodních specializovaných společností skupiny REMONDIS v rámci silné sítě. Spektrum svých služeb nabízejí zejména firmám, ale i obcím a občanům. Propojení kompetence přitom vytváří jasné výhody – ve svazku skupiny REMONDIS se specializované společnosti s dlouholetou znalostí odvětví a specializovaným know-how stávají zkušenými partnery pro služby specifické pro příslušné obory.

Silná síť

 • V rámci skupiny REMONDIS tvoří XERVON společně se společností BUCHEN a příslušnými dceřinými a sesterskými společnostmi divizi průmyslových služeb. Ke své výhodě tak můžete využívat nejen služby jednotlivých společností, ale také zastřešující koncepce pro nejrůznější problematiku v oblasti výroby a údržby. To vše se zaručenou kvalitou, rozsáhlým know-how a nejmodernější technikou. Technické služby společnosti BUCHEN perfektně doplňují portfolio služeb společnosti XERVON:

   • Průmyslové čištění
   • Likvidace
   • Sanace
   • Speciální služby (například tankovací servis, manipulace s katalyzátory, mobilní odvodňování kalů, servis elektráren a nukleární servis)

  Další informace o BUCHEN společnostech naleznete zde.

 • Corporate Compliance

  Odpovědnost a poctivost jsou základními pilíři naší firemní kultury. Ve všech zemích a obchodních oblastech vychází naše jednání z právních předpisů a etických a morálních zásad. Základem pro toto jednání jsou naše směrnice Corporate Compliance, které musí dodržovat vedení společnosti i všichni zaměstnanci.

  Kromě toho máme jasná pravidla pro kontrolu obchodních partnerů. Ta zahrnují jejich pečlivý výběr a ověřování s ohledem na dodržování sociálních a ekologických standardů. Náš rozsáhlý kodex chování definuje všechny relevantní tematické oblasti a platí jak pro společnost XERVON, tak pro všechny ostatní společnosti skupiny REMONDIS.

 • Další informace

  Předpisy Compliance naší podnikatelské skupiny ke stažení (PDF)

XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG