Společnost XERVON je zárukou profesionálního provedení veškerých průmyslových služeb. Základ pro to tvoří neustálý vývoj a důsledné využívání technických inovací

XERVON – váš odborník v oblasti průmyslových služeb

Společnost XERVON s hlavním sídlem v německém Kolíně nad Rýnem je jedním z největších mezinárodních poskytovatelů služeb v oblasti procesního průmyslu. Společnosti XERVON mají své pevné místo na trhu jako poskytovatelé technických průmyslových služeb pro zřizování a údržbu nejrůznějších průmyslových komplexů a stavebních projektů.

Jako součást skupiny REMONDIS Maintenance & Services tvoří XERVON společně se společností BUCHEN a jejími dceřinými a sesterskými společnostmi specializovanou divizi „Průmyslové služby“ v rámci skupiny REMONDIS.

 • O nás

  • Společnost XERVON nabízí v Česku komplexní řešení v oblasti stavby lešení a průmyslové izolace, vytvářená individuálně pro každého zákazníka. Nezáleží na tom, jak náročný je váš projekt – u nás se úkolu ujmou zkušení specialisté, kteří při své každodenní práci znovu a znovu prokazují svou kompetentnost.
   více


  Podnikatelská skupina

  • Společnost XERVON je součástí skupiny REMONDIS, která zaměstnává po celém světě 38 000 zaměstnanců a patří k pěti největším soukromým poskytovatelům služeb v oblasti vodního hospodářství a recyklace. Služeb skupiny REMONDIS využívá po celém světě již více než 30 milionů občanů a mnoho tisíc veřejných zadavatelů zakázek i firem.
   více

XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG