Společnost XERVON pomáhá svým zákazníkům jako kompetentní partner i v případě speciálních projektů, jako je izolace cisternových vagónů

Průmyslová izolace

 • XERVON zajišťuje kvalitní průmyslové izolace v nejrůznějších oblastech. Kromě standardizovaných materiálů a postupů se přitom využívají i řešení vytvořená na míru. Díky systémům, které nejsou závislé na konkrétním výrobci, a hospodárným výrobním technologiím zaručujeme našim zákazníkům izolace, které jsou přesně vytvořené pro jejich specifické požadavky. Komponenty, které nelze vyrobit přímo na místě, se vyrábějí v našich vlastních specializovaných dílnách.

Trvale udržitelná řešení pro každý typ projektu

Kromě bezpečného a hospodárného provozu přinášejí průmyslové izolace od společnosti XERVON také průkazné výhody v oblasti trvalé udržitelnosti. To je projevuje zejména na potenciálu úspory energie, u kterého naše izolace díky snížené spotřebě přispívají k zlepšení ochrany klimatu a zdrojů.

Izolační práce lze zrealizovat v rámci našich projektů, během pravidelné údržby, ale i v souvislosti se změnami situace. Můžeme vám poskytnout všechny služby, od poradenství a engineeringu, přes logistiku, až po odbornou montáž. Důraz přitom vždy klademe na dodatečný užitek izolačních řešení, takže jsou např. dimenzována tak, aby co nejvíce ušetřila prostor, vydržela extrémní zatížení a dala se snadno demontovat.

Naše spektrum služeb

 • Tepelná izolace: minerální izolační materiály, ochranné opláštění, izolační matrace, speciální výrobky pro vysokoteplotní izolaci (silikátová vlákna, Microtherm) atd.
 • Izolace proti chladu: materiály z PUR pěny, polyuretan, polystyrol, pěnové sklo, vinylkaučuk
 • Zvuková izolace: snížení hladiny hluku, kombinované systémy pro tepelnou a zvukovou izolaci i individuální řešení
 • Průvodní ohřev potrubí
XERVON GmbH, org.sl // Společnost skupiny REMONDIS
TirážPokyny pro ochranu osobních údajůCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platí naše Upozornení o ochrane osobních údaju


 • Brožury a certifikáty

  Veškeré úseky mají celoevropský certifikát pro management kvality a bezpečnosti v požadovaném rozsahu.
  více


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG